Selçuk Geçer , Kervan Yürür | Kaç Dolar İçin? İfşa ve Altın Vuruş

14 İzlenme
Published
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Benle iletişim kurmak isterseniz:
[email protected]
facebook: https://www.facebook.com/muzmaz
instagram: https://www.instagram.com/muzmazz/
Patreon: https://www.patreon.com/muzmaz

Merhaba,
yepyeni bir video serisi başlıyor kısmetse. Bu seri Ekonomi adı altında bir oynatma listesinde devam edecek. Herkes için rehber niteliğinde olmasını istediğim ve özellikle sevdiğim güzel insanların da benim bildiğim ve gördüğüm şeyleri bilsin istediğimden mütevellit böyle bir işe soyunduk. İstanbul da n köye göç edip büyük resmi geniş bir perspektif ile görebilen Çoban Mustafa Anlatıyor.

Diğer popülist ekonomi yorumcuları gibi dolar 12 lira olacak, altın olmuş coni moni tarzı değil de sakin ve usulca ve sokaktaki adamın anlayacağı bir dille ifade etmeye çalışacağım.

Selçuk Geçer , Kervan Yürür | Kaç Dolar İçin? İfşa ve Altın Vuruş

Bu videoda Selçuk Geçer kimdir , eğitim ve mezuniyet durumu, çektiği videolarda ortalama kaç para kazandığı , videolara gelen yorumları ve tepkileri nasıl yayınlamadığı ve sadece kendi istediği yorumları yayınladığını, başlık atarken konuyu hiç umursamadan sadece ilgi çekici başlılara yer verip izlenme sayısı artırma endişeleri vs gibi bilgileri İfşa ediyoruz.

sizler için ekonomi, politika, siyaset ve tartışma alanlarında videolar hazırlıyoruz. Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT, Ekonomik Krizler, Dünyadaki ve Türkiyedeki ekonomik gelişmeler, dolar, faiz, bankacılık, dolar, euro ve altın gibi konularda ekonomi haber videolarını Selçuk Geçer yorumluyor. 1994,2001 ve 2008 türkiye ekonomik krizleri, dünya ekonomi krizleri, merkez bankaları, fed, ABD ekonomisi, AB ekonomisi, Kripto paralar, bitcoin, Çin Ekonomisi, Ticaret Savaşları, Brexit ve daha pek çok konuyu işleyeceğiz...

Keyifli seyirler dilerim...

#ekonomi
#susamam
#obarınakburayagelecek
#dolar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.